Суббота, 20.07.2019, 07:55
Вітаю Вас, Гість

       Історія дошкільного закладу

      Є на планеті дороге серцю місце – дитячий садочок «Веселка». Бо саме тут бере початок історія маленької дитини.

Кожного ранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний бурхливий потік, прямують сюди діти. І так багато років…Обличчя… Обличчя…, але дитячий садок пам’ятає усіх.

     Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 Краснокутської селищної ради Краснокутського району Харківської області заснований 28 травня 1946 року.

Дошкільний заклад розрахований на 150 місць.                                                                                                                                                      

Дошкільним навчальним закладом  керували Мороз Марія Андріївна, Кравченко Тетяна Петрівна, Єрмак Наталія Миколаївна, Червоненко Геннадій Олексійович, Овєчкін Володимир Петрович.

      З  22 березня 1999 року і по даний час колектив закладу очолює Панчішна Лариса Іванівна. Лариса Іванівна – енергійна, ділова, відповідальна, глибоко обізнана дошкільними справами, завжди надихає і спрямовує колектив у правильному напрямку. Під керівництвом завідуючої колектив проявляє свою творчість, талант,  спрямовуючи всі сили  до перемоги. Проводяться цікаві форми роботи з педагогами: спортивні змагання, конкурси, круглі столи, конференції тощо.

     Василь Сухомлинський вважав, що педагог ніколи не повинен спинятися на досягненому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче  починається відставання, і тому так важливо, знаходити щось новее та цікаве у роботі з дітьми.

 

Наш дошкільний заклад – є опорним навчальним закладом. На базі ДНЗ постійно проходять відкриті заходи на районному рівні. У закладі діє консультативний центр, де мають змогу отримати консультацію як батьки, так і педагоги району.

 

     Обираючи напрямок роботи «Виховання екологічної культури у дітей дошкільного віку» в дошкільному закладі «Веселка» діти з перших днів вчаться розуміти і бачити красу навколишнього світу та рідну природу свого краю. Під керівництвом завідуючої Панчішної Л.І. та творчою групою педагогів Сургай Т.О., Лисенко Г.М., Овечкіною Г.І., Кравцовою О.І.,  Ситою І.О. на території дошкільного закладу створили екологічну стежину, на якій є розлогі ялини, сиві верби, тендітні берізки, яблуні, вишні та створений для дітей міні- огород. Територія закладу – є справжнім розвивальним середовищем для дітей дошкільного віку.  Щороку своєю неповторністю та оригінальністю дивують квітники. Все це робота працьовитих та невтомних рук працівників ДНЗ та батьків.

    В ДНЗ функціонує вісім майданчиків, на яких створено ігрове розвивальне середовище. За допомогою батьків  кожен майданчик чарує своїм дизайном та неповторністю. Діти із задоволенням відвідують фізкультурний майданчик, з якого починаються ранкові гімнастики.

     Впродовж багатьох років керівник Панчішна Л.І. та колектив працівників дошкільного закладу за свою невтомну працю на освітянській ниві неодноразово нагороджувалися почесними грамотами та подяками районної та обласної державної адміністрації, управлінням освіти і науки ОДА за високий рівень професіоналізму та вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.

 

    Батьки віддають нам найкоштовніший дар, а ми повинні наповнити дитячі очі – радістю, їх обличчя – посмішкою і щастям. Саме цьому ми присвячуємо своє життя.

    Кожного дня ми доторкуємось до величезного світу добра, налаштовуючись на мелодійний звук дитячого камертона чистоти та щирості.