Суббота, 20.07.2019, 07:53
Вітаю Вас, Гість


 

«Найдорожчий скарб у кожного народу – його діти.»
                                                                                                                    С.Русова

«Як у живому, трепетному слові рідної мови, так і в музичній мелодії

 перед  дитиною відкривається краса навколишнього світу.

 Але мелодія доносить до дитячої душі не тільки красу світу.

Вона відкриває перед людьми людську велич і достоїнство. 

У хвилини насолоди музикою дитина почуває, що вона дійсно людина"

                                                                                                                                                                                                                                                            В.О. Сухомлинський

 

 

Чи можна визначити одним словом сенс життя людини, родини, народу? На мою думку, таким словом може бути лише одне - діти. Бо вони  найдорожче, найцінніше, що в нас є. В них  не лише наше майбутнє, а й майбутнє нашого народу.

Що кожен з нас може зробити для своєї країни? Це питання останнім часом задають багато українців. Задавала собі його і я. І виявилося,  що відповідь була знайдена багато років тому. Я переконана в тому, що прийшла в цей світ і знайшла своє покликання в професії, яка не просто оберігає дитинство, робить його щасливим та красивим, а й дарує зустріч з душею нашого народу – піснею. В ній, українській пісні, є все, своєрідний код нації. 

Не я обрала професію – вона сама обрала мене. Шлях був довгий але надзвичайно цікавим, сповнений любов'ю до мистецтва, дітей, бажання дарувати радість. Все це складало великий пазл мого життя в якому я - музичний керівник. Для багатьох людей ця професія здається другорядною, не суттєвою, а тому і не значущою. Та я переконана, що це не так.

Скількома знаннями, вміннями повинен володіти музичний керівник!

Він – актор і танцюрист,  поет і художник, сценарист і режисер! Діти артистичні і оптимістичні за своєю сутністю. Вони дуже цінують ці якості в педагогові. Зуміти перетворити будні в  яскраве свято – це мистецтво музичного керівника.

«Той хто вміє виховати порядну, чесну людину, здавна вважається найкращим майстром на землі», - стверджує народна мудрість. Тож найважливіше завдання  будь-якого педагога - закласти в дітей громадянські цінності, вміння помічати й цінувати прекрасне. Адже кожна дитина це художник,  який  має світлу  душу і неупереджений погляд на довкілля. Вона сприймає цей світ як вселенську гармонію, у якій панують мир, краса, любов і добро.

Саме  музика та невід'ємна частина цілісної системи національного та громадянського виховання, визначальним чинником якого є природне успадкування дітьми духовної скарбниці народу, його самобутньої ментальності, яке  неможливе без вивчення історії культури та побуту  рідного народу.

 Батьки віддають мені найкоштовніший дар, а я повинна наповнити дитячі очі – радістю, їх обличчя – посмішкою і щастям, а серця любов'ю  до України. Саме цьому я присвятила своє життя.

Кожного дня я торкаюся  величезного світу добра, налаштовуюсь на мелодійний звук дитячого камертона чистоти та щирості.