Суббота, 20.07.2019, 07:55
Вітаю Вас, Гість
 
 

Правила прийому до ДНЗ

    Згідно листа МОНМСУ № 2600/0/211-11 від 19.07.2011 року, відповідно до пункту 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 305 «Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється завідуючою ДНЗ протягом календарного року за наявності вільних місць.
З початку 2013 - 2014 навчального року батьки мають можливість пройти електронну реєстрацію до ДНЗ (детальніше за посиланням - Електронна реєстрація до дошкільного закладу).

Для оформлення дитини у дошкільний навчальний заклад необхідно:

     -  заява батьків або осіб, які їх замінюють;       

      - медичну довідку про стан здоров’я дитини форма 26/0;

      - довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

      - свідоцтво про народження. 

 

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

 

        -за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

-на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

       - у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

     Завідувач дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини за 10 календарних днів.                                         

 

      Порядок оплати за  харчування дитини:

     - оплата вноситься в банк по квитанції до 25 числа кожного місяця;

     - батьки пред'являють  оплачену  квитанцію  вихователю;

   - пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі в централізовану бухгалтерію селищної ради документів на пільги.;

    - у випадку відсутності дитини в дошкільному  закладі батьки повинні до 9 години ранку повідомити про це вихователя чи старшу медичну сестру за тел. 3-10-71, 3-13-41.