Воскресенье, 21.10.2018, 02:32
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

21 березня – Всесвітній день лісу у Краснокутському ДНЗ №1

Всесвітній день лісу святкується у день весняного рівнодення у Північній півкулі, що за традицією вважається першим днем весни і символом нового життя та нових починань.

21 березня – Всесвітній день лісу

В цей день педагоги старших груп під час проведення занять та бесід дали знання дітям про ліс, який виконує важливі завдання для всього живого на Землі, обговорили користь лісу, товарів та послуг, отриманих з лісу, діти дізналися про стале управління лісами, невиснажливе використання лісових ресурсів (без завдання шкоди лісовим екосистемам) з метою їх збереження для майбутніх поколінь. Вихователі розповідали дітям, що дерева поглинають вуглекислий газ і виділяють кисень. Ліс оберігає річки і озера від обміління; листя, квіти, плоди і насіння дерев служать кормом для комах, птахів і тварин, а для людей ліс є основним джерелом енергії.

Вихованці в цей день декламували вірші про ліс, відгадували загадки, слухали музичні твори, переглядали мультфільми про бережливе ставлення до лісу, грали в дидактичні ігри та відтворювали отримані знання в малюнках.

А на прогулянці діти мали можливість поспілкуватися з лісовими красунями, які ростуть на алеях закладу.

Потрібно користуватися нашими природними багатствами так, щоб не тільки запобігти їх знищенню або збідненню, але й не доводити до негативного впливу на життєдіяльність людини, її взаємозв’язок з навколишнім середовищем.

Ліс – це диво, ліс – це казка

Тож заходьте в ліс, будь ласка,

Але завжди памятайте:

Диво-ліс охороняйте!

Категорія: Мої статті | Додав: krkdnz (22.03.2018)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: