Воскресенье, 21.10.2018, 02:32
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Відзначення Всесвітнього дня води в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1

Відзначення Всесвітнього дня води в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1

Вода — це унікальний дарунок природи. Вона є невід’ємною частиною нашого буття, бо ж ми навіть не уявляємо свого існування без річок, озер, морів, океанів. Звичайно, людство знає про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства. Не зайвим буде нагадати цього дня дітям, як важливо та дбайливо ставитися до довкілля, економно використовувати воду в побуті та охороняти водні пам’ятки природи.

Наш дошкільний навчальний заклад відзначав Всесвітній день води, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році, з 21 по 28 березня.

Протягом тематичного тижня вихователі розповідали дошкільникам про унікальність води, діти мали можливість разом з батьками підготувати малюнки про бережне та економне ставлення до води. Підсумковим заходом тижня було проведення розваги «Чарівна вода», де діти ознайомилися з властивостями води та взяли участь у демонструванні її можливостей під час дослідів «Утворимо штучний сніг», «Вода наречена», «Водяний вулкан», «Солона та солодка вода».

Поділитися кількома цікавими фактами про воду поспішав казковий герой Капітошка із мультфільму «Річки України», який діти переглянули з цікавістю та захопленням.

Спонукайте дітей цінувати воду і піклуватися про бережне та економне ставлення до неї, за що вона віддячуватиме своєю щедрістю багато століть поспіль.

Категорія: Мої статті | Додав: krkdnz (29.03.2018)
Переглядів: 50 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: