Среда, 21.11.2018, 06:32
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

У Краснокутському ДНЗ №1 проведено захід «Діти вивчають, дорослі пригадають»
У Краснокутському ДНЗ №1 проведено захід «Діти вивчають, дорослі пригадають»

Проблема безпеки дитини, її вміння захистити себе завжди була актуальною, а останнім часом загострюється все більше. Сучасні умови розвитку суспільства характеризуються збільшенням кількості факторів, здатних викликати надзвичайні та небезпечні ситуації для життя і здоров'я дитини.

Збільшення дитячого травматизму ставить завдання щодо систематичної роботи з дошкільниками з метою вироблення в їх свідомості стереотипів поведінки в життєвому середовищі – навичок користування предметами та речами, поведінки в різних ситуаціях. Саме тому, починаючи з дошкільного віку, так важливо формувати у дітей свідоме розуміння цінності власного життя та здоров'я, розуміння особистої відповідальності за них.

17 жовтня 2018 року в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 інженером з охорони праці відділу освіти Краснокутської РДА Шостак І.В. було проведено захід «Діти вивчають, дорослі пригадають», на якому діти старшого дошкільного віку мали можливість вивчити та закріпити знання про поводження та використання електроенергії в житті. В цікавій формі за допомогою казкових героїв діти отримали знання та вміння поведінки з електроприладами, які будуть використовувати вдома та в побуті.

Навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров'я – одне з найважливіших завдань дошкільної освіти, яке має стати атрибутом будь-якої освітньої діяльності в дошкільному навчальному закладі та за його межами.

Категорія: Мої статті | Додав: krkdnz (25.10.2018)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: