Среда, 16.01.2019, 02:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

10.12.2018 року в рамках тижня з правового виховання працівники Краснокутського РЦСССДМ провели виховний захід

Дитина кожна має право на життя!

Ім'я носити, мати татка й маму

Хч сотні різних мов, але одне буття

І в кожного із нас своя держава.

 

«Перш ніж дитина осмислить усю глибину тієї істини, 
 що вона – громадянин своєї країни, і це покладає на неї великі обов’язки, вона має навчитись платити добром за добро, творити своїми силами щастя і радість іншим людям»
В.Сухомлинський

 

Відповідно до Указу Президента України, від 08 грудня 2008 року, Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

10.12.2018 року в рамках тижня з правового виховання працівники Краснокутського РЦСССДМ провели виховний захід, присвячений правам дитини, спрямований на формування у дітей розуміння своїх елементарних прав, формування самоповаги, а також поваги до власних прав і прав інших людей. У заході під назвою «Подорож в країну прав дитини» взяли участь вихованці середнього та старшого дошкільного віку Краснокутського ДНЗ №1.

Первинні уявлення про соціальні норми поведінки людей, про необхідність певного порядку в людських взаєминах засвоюються в дитинстві, ще в дошкільний період. У дошкільні роки найбільш активно формуються погляди та життєві позиції. І від того, яке розуміння права і ставлення до нього виробляється в цей період становлення особистості, багато в чому залежить і подальша поведінка людини у правовій сфері.

Вся інформація подавалася дітям в ігровій формі на прикладі казкових героїв, адже саме так дітям краще закріпити розуміння власних прав та обов’язків. Наприкінці заходу діти із задоволенням переглянули цікавий відеоролик про права та обов’язки дитини, а також мали можливість кожен висловити свою думку під час доброзичливого обговорення.

Категорія: Мої статті | Додав: krkdnz (11.12.2018)
Переглядів: 18 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: