Среда, 21.11.2018, 06:33
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

6, 7, 8 лютого 2018 року День відкритих дверей

6, 7, 8 лютого 2018 року у Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 Краснокутської селищної ради відбувся День відкритих дверей, який є дієвою формою іміджевої презентації закладу і педагогічної просвіти батьків. У цей день батьки мали можливість ознайомитися детальніше з життям дитини в закладі, оцінити якість надання освітніх послуг, відчути мікроклімат у групі, колективі та висловити свої побажання щодо організації освітнього процесу.

Програму групових заходів наситили цікаві корисні заняття з логіко-математичного розвитку з елементами економічного виховання та навчання грамоти (старша група №1, №2, №3 вихователі Сухопарова Н.І., Войтова Л.Д., Овсяник І.В. та Зубкова Т.М.).

Діти молодших та середніх груп здійснили подорожі до казкового лісу і героїв казок, зустрілися з лялькою-персоною, яка потрапила до України з Африки (вихователі Лисенко Г.М., Кравцова О.І., Орлова О.Ю.,  Гусь Т.В., Геращенко В.М., Лулакова О.О., Мисик Н.В.).

Батьки мали змогу переглянути заняття дітей з англійської мови, яку вже другий рік поспіль допомагає дітям опанувати викладач Цимбаліста В.П.

Цікавими і змістовними були незвичні заняття з музичного виховання з показом театралізованої вистави «Мишеня і гаманець», які провела музичний керівник Сита І.О.

Але основне завдання – це виховати здорову дитину, тому інструктор з фізичної культури Микулінський О.І. використав всі доступні методи і форми з фізичного виховання, щоб показати батькам, як діти займаються спортом.

Родзинкою заходу стало проведення консультації з практичним показом «Створення та застосування лепбуків в освітньому процесі м межах курсу «Дошкільнята – освіта для сталого розвитку», під час якої батьки власноруч створили інтерактивні посібники «Моя сім’я», «Будь здоровим», «Моя Україна».

Крім того, батьки мали можливість продегустувати обід та були вдячні кухарям закладу.

Завершуючи день відкритих дверей, ми зрозуміли, що діти – це наші мрії, наша надія, а кожна дитина – особливий світ. І пізнати його може лише той, хто разом із дитиною розділятиме її радощі, успіхи, тривоги, хто розумітиме її. За те, якими виростуть діти, відповідальні педагоги й батьки.

Категорія: Мої статті | Додав: krkdnz (20.02.2018)
Переглядів: 69 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: